KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12612364
nr 1261 2364
Anna Jalpachik
(1954-2013), Ukraina/Sverige
Oljemålning, Anna Kalinitchenko Jalpachik (1954-2013), Ukraina/Sverige. Harlekin med klockan, signerad. Olja på duk, 73x60 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 17 juni 2019
kl 18:52:24
12/6 20:25:31
Anna Jalpachik
Läs mer om Anna Jalpachik